Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Kim gracie i dlaczego, jakie cechy itd..

Hej! Widzę że forum puste coś.. no nic w każdym razie spróbuję tutaj zacząć jakiś temat i moje pytania to tak jak w temacie kim gracie i dlaczego, jakie cechy wybieracie na start? Ja swoją przygodę ze Stellaris dopiero zaczynam mimo tego że grę na Steam posiadam już od dość dawna, ale jakoś nie mogłem się zabrać bo co chwilę jakieś inne nowości 😉 Mam wszystkie dodatki. Czekam na was i na jakieś odpowiedzi 😀 Pozdrawiam!

Ja póki co gram tylko ludźmi 🙂 gra sie baaardzo zmienila przez ostatni rok. Wczesniej były tylko kryształy, prąd (nie pamietam teraz jak ten surowiec dokładnie nazywa się w grze), żywność i punkty badań. Teraz jak widzisz jest o wiele więcej. Moje początki ze Stellaris szybko sie kończyły. Po pewnym czasie przylatywał komputer i mnie miażdżył. Teraz metodą prób i błędów idzie mi już lepiej. Wiem, gdzie teraz dobrze zablokowac wlot wrogich flot do mego imperium, ogarnąłem sprawy surowców. Prowadzę zrownoważony rozwój. Co do cech to nic Ci nie powiem. Po prostu gram ludzmi 🙂